روش جدید ضد بلاک واتساپ

روش جدید ضد بلاک واتساپ

سلام به شما کاربران گرامی اگر این مطلب را می خوانید به احتمال زیاد جز افرادی هستید که بلاک واتساپ یقه شما را چسبیده است ! یا می خواهید روشی جدید بیابید که از شر بلاک خلاص شوید

اجازه دهید انواع بلاک در واتساپ را شرح دهیم که در ادامه با هم این راهکار جدید را با هم بررسی می کنیم که بهتر بدانید چه نوع بلاکی شما را دچار مشکل می کند.

انواع روش های بلاک واتساپ

روش اول بلاک واتساپ :
در روش اول واتساپ با پی بردن به تعداد زیادی از پیام های تکراری با مخاطبین مختلف شما را بلاک می کند که معمولا پس از 50 الی 100 پیام شما را در یک اقدام انتحاری بلاک می کند در این صورت به مدت 2 ماه مسدود خواهید ماند و کلیه اطلاعات قبلی شما حذف می شود !

روش دوم بلاک واتساپ :
در روش دوم که خیلی بیشتر معمول است روش ریپورت کاربران است اگر کاربری شما را حتی اگر بیش از 10 پیام ارسال کرده باشید مسدود و گزارش نماید شما بلافاصله بلاک خواهید شد که در این صورت هم 2 ماه بلاک خواهید شد و مثل روش قبلی همه اطلاعات شما حذف می شود در صورت بازگشت پس از 2 ماه هیچ اطلاعاتی از شما نخواهد بود

بیشتر مردم که در روش های مختلف تبلیغاتی از واتساپ استفاده می کنند دچار روش دوم بلاک واتساپ می شوند که از این قضیه ناراحت هستند این موضوع بیشتر به مساله ای بر می گردد که کاربران یا همان مخاطبین شما که با آنها آشنا نیستید دوست ندارند بدون اجازه برای آنها تبلیغات ارسال کنید

بیاییم یک مثالی بزنیم که تقریبا بیشتر ما با آن مواجه شده ایم :
همه ما با بازاریاب های تلفنی که تماس می گیرن مواجه شدیم خیلی از بازاریاب ها با احترام از شما اول سوال می کنند که آیا تمایل دارید در مورد فلان کالا یا خدمات برای شما توضیح دهیم؟

خوب خیلی ها موافقت می کنند و بازاریاب بصورت مفصل مغزما را می خورد و به جای یک محصول 5 تا محصول به ما می فروشد !

ولی خوب بعضی ها موافقت نمی کنند و از شر بازاریاب تلفنی خلاص می شوند و به راحتی به ادامه زندگی شان می پردازند !

اما خوب چرا بازاریاب چنین سوالی رو از ما می پرسد ؟

این مساله به این موضوع اشاره دارد که اگر می خواهید وارد جایی شوید درب بزنید و با اجازه وارد شوید و این نشان از ادب و احترام است و دوم اینکه به حریم خصوصی فرد مقابل احترام گذاشته می شود پس ما هم باید در ارسال پیام در شبکه های اجتماعی این نکته کوچک را رعایت کرد در این صورت درصد بلاک شدن از سمت کاربران به شدت کاهش می یابد.

چون وقتی طرف مقابل می بیند که به حریم خصوصی او احترام گذاشته ایم دیگر نسبت به بلاک کردن اقدام نمی کند.
چرا که خیلی از این تبلیغ کنندگان واتساپی همین جوری بدون مقدمه یک دفعه پیام تبلیغاتی ارسال می کند و خوب من هم باشم بلاک می کنم !

اما در روش ابداعی ما با استفاده از امکانات نرم‌افزار واتساپ مارکتینگ 2021 درصد بلاک شدن در روش دوم بلاک واتساپ بسیار کاهش می یابد و با استفاده از چندین پیام مختلف و کاملا متفاوت روش اول بلاک شدن هم به نوعی بی اثر می شود و به میزان 10 برابر باعث افزایش ارسال های تبلیغاتی می شود.

در ادامه با ما همراه باشید تا این روش را با هم بررسی کنیم:

 1. در مرحله اول پس از اینکه نرم‌افزار واتساپ مارکتینگ 2021 را باز کردید در قسمت پیام ها به ازای هر 10 مخاطب یک پیام متفاوت بنویسید ولی قبل از نوشتن پیام ها تعداد مخاطبین خود را محاسبه نمایید
 2. در مرحله دوم نوع پیام در بخش پیام ها باید به گونه ای باشد که حریم خصوصی مخاطب شما رعایت شود مثلا متن پیام را بدین گونه بنویسید : آیا ممکن است چند لحظه وقت شما را بگیرم ؟
 3. در مرحله سوم شما در این بخش یعنی بخش پیام ها دیگر چیزی نمی نویسید و تمام پیام های این بخش به سبک مثال مرحله دوم باشد
 4. پس از مرحله سوم وارد بخش پاسخگویی خودکار می شویم وقوانینی را برای این بخش نگارش می کنیم

طبق تصویر می بایست چندین قوانین مختلف در نرم‌افزار ایجاد نمایید:

بر روی گزینه شماره یک راست کلیک کرده تا منوی گزینه شماره 2 برای شما نمایش داده شود .

 

پس از آن صفحه زیر برای شما نمایش داده می شود و می توانید بر اساس پاسخ کاربر متن پیام را در قسمت پیام بنویسید تا برای کاربر ارسال شود.
قانون = کلمه کلیدی که اگر کاربر آن را ارسال کرد
پیام = متنی که اگر کاربر آن کلمه کلیدی را ارسال کرد برای او ارسال شود
پیوست = تصویر یا فایلی که می خواهید به همراه پیام برای کاربر ارسال شود

حالا طبق روش بالا برای جواب های مثبت یک قانون تنظیم می کنیم و برای جواب های منفی نیز به همان روش پاسخ هایی را تنظیم می کنیم.

طبق تصویر بالا می بینیم که ما برای کلمات مختلف قانونی رو تنظیم کردیم که سیستم بصورت خودکار برای کاربران ارسال می کند که در این صورت به میزان قابل توجهی حجم تبلیغات شما افزایش می یابد.

همچنین کاربرانی که واقعا نیاز به خدمات شما دارند تبلیغات شما را دریافت و درصد مشتری شدن آنها بیشتر می شود.

در ویدیوی زیر این روند رو ببینید

امیدوارم که این روش برای در امان ماندن از بلاک واتساپ مفید واقع شود نظرات خود را در این رابطه برای ما ارسال نمایید

4 نظرات

 • روش جالبی هستش در این نرم افزار
  به نظرم این نرم افزار می تونه جایگاه خوبی داشته باشه البته اگر ربات پاسخگویی رو درست تنظیم کنیم می تونه در ارتباطات با مشتری سریع تر به نتیجه برسیم و به فروش کمک کنه

 • من از این روش استفاده کردم و جواب داد ولی مشکلی که من دارم این هستش که وقتی لینک ارسال می کنم واتساپ پیام رو از طریق لینک شناسایی می کنه و جز پیام های تکراری در نظر می گیره و بلاک نوع اول برای من رخ می ده آیا شما راه حلی برای این موضوع دارید ؟

  • ممنون از سوالی که مطرح کردید بسیار سوال خوبی بود برای رفع این مشکل با جستجوی ( کوتاه کننده لینک ) به یک سری سایت می رسید که کار کوتاه کردن لینک را انجام می دهند که در واقع از نظر متنی لینک ها متفاوت است و می توانید با درج آن در محتوای تبلیغاتی خود از بروز همچین مشکلی جلوگیری کنید سعی کنید از کوتاه کننده لینک های مختلف منظور سایت های مختلف هستش استفاده کنید که تمام لینک ها در متن پیام ها متفاوت باشد
   اساس کار تمام کوتاه کننده های لینک به این صورت است که لینک اصلی شما رو دریافت می کنند و سپس یک لینک دیگر به شما ارائه می کنند که با لینک اصلی که شما ارائه کرده اید متفاوت است وقتی کاربر روی لینک کوتاه شده کلیک می کند به لینکی که شما ارائه کرده اید ارجاع داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.